Team


Sascha Bogerd
Bestuurslid, penningmeester


Jop Bruin
Project Information Manager & Institutional Fundraiser 
j.bruin@eyecarefoundation.nl


Sujata Gautam
Administratie en Financiën Nepal
s.gautam@eyecarefoundation.nl


Margreet Geels
Manager Events
m.geels@eyecarefoundation.nl


Anil Gorkhaly
Landvertegenwoordiger Nepal
a.gorkhaly@eyecarefoundation.nl


Marguerite Anne Goulding
Programma Development Mentor
m.goulding@eyecarefoundation.nl


An Ha
Social Media Manager
a.ha@eyecarefoundation.nl


Leander Hansen
Manager Particulier Fondsenwerving
l.hansen@eyecarefoundation.nl


Mark Van Hemert
Private Fundraising Manager
m.vanhemert@eyecarefoundation.nl


Piseth Horm
Senior Programma Coördinator Cambodia
h.piseth@eyecarefoundation.nl


Linda Hummel
Vice-Voorzitter


Lilia Iosilevich
Communicatie Manager
l.iosilevich@eyecarefoundation.nl


Andrea Kaijser
Kwaliteitsmanager
a.kaijser@eyecarefoundation.nl


Luong Thi Quynh Lan
Landvertegenwoordiger Vietnam
l.luong@eyecarefoundation.nl


Thu Le 
Project Assistent Vietnam 
t.le@eyecarefoundation.nl


Kim Pham
Administratie en Financiën Vietnam
k.pham@eyecarefoundation.nl


Tessa Wortman
Manager Institutionele Fondsenwerving
t.wortman@eyecarefoundation.nl


Thijs van Praag
Voorzitter


Mani Ram Pradhan
Logistiek Nepal
m.pradhan@eyecarefoundation.nl


Indira Rombley
Bestuurslid


Sambath Pol
Landvertegenwoordiger Cambodja en Programma Manager Laos
s.pol@eyecarefoundation.nl


Lattana Sengdala
Project Coördinator Laos
l.sengdala@eyecarefoundation.nl


Shubhecha Shrestha
Stagiaire Communicatie Nepal
s.shrestha@eyecarefoundation.nl


Ouk Somuny
Administratie en Financiën Cambodja/Laos
s.ouk@eyecarefoundation.nl


Björn Stenvers
Directeur
b.stenvers@eyecarefoundation.nl


Xuan Nguyen Thi Truong
Project Medewerker Vietnam
x.nguyen@eyecarefoundation.nl


Maartje Valk
Manager Institutionele Fondsenwerving
m.valk@eyecarefoundation.nl


Daniël Wilbard Mashele
Project Coördinator Tanzania
d.wilbard@eyecarefoundation.nl


Conny van Zijp
Assistent Controller
c.vanzijp@eyecarefoundation.nl

Marlies PELLIKAAN
Projectmanager Website 
m.pellikaan@eyecarefoundation.nl