Team


Sascha Bogerd
Bestuurslid, penningmeester


Jop Bruin
Project Connect
j.bruin@eyecarefoundation.nl


Mark Daggers
Team relation development
m.daggers@eyecarefoundation.nl


Sujata Gautam
Administratie en financiën Nepal
s.gautam@eyecarefoundation.nl


Margreet Geels
Manager events
m.geels@eyecarefoundation.nl


Anil Gorkhaly
Programma manager Nepal
a.gorkhaly@eyecarefoundation.nl


Marguerite Anne Goulding
Kantoor Cambodja
m.goulding@eyecarefoundation.nl


Piseth Horm
Senior programma coördinator Cambodia
h.piseth@eyecarefoundation.nl


Linda Hummel
Bestuurslid/Vice-Voorzitter


Lilia Iosilevich
Communicatie manager
l.iosilevich@eyecarefoundation.nl


Elise Kenter
Programma manager
e.kenter@eyecarefoundation.nl


Luong Thi Quynh Lan
Landvertegenwoordiger Vietnam
l.luong@eyecarefoundation.nl


Chau Le Phan Minh
Administratie en financiën Vietnam
c.le@eyecarefoundation.nl


Audrey Moestadja
CFO
a.moestadja@eyecarefoundation.nl


Laurine Nuij
Projecten
l.nuij@eyecarefoundation.nl


Ruud van der Pol
Bestuurslid


Thijs van Praag
Voorzitter


Mani Ram Pradhan
Logistiek Nepal
m.pradhan@eyecarefoundation.nl


Yvonne Reifler
Hoofd projecten
y.reifler@eyecarefoundation.nl


Indira Rombley
Bestuurslid


Pol Sambath
Landvertegenwoordiger Cambodja en programma manager Laos
s.pol@eyecarefoundation.nl


Lattana Sengdala
Project coördinator Laos
l.sengdala@eyecarefoundation.nl


Ouk Somuny
Administratie en financiën Cambodja/Laos
s.ouk@eyecarefoundation.nl


Björn Stenvers
Directeur
b.stenvers@eyecarefoundation.nl


Maaike van Veen
Hoofd communicatie en fondsenwerving
m.vanveen@eyecarefoundation.nl


Daniël Wilbard
Project coördinator Tanzania
d.wilbard@eyecarefoundation.nl


Martine Willekens
PR manager
m.willekens@eyecarefoundation.nl


Tessa Wortman
Manager institutionele fondsenwerving
t.wortman@eyecarefoundation.nl


Xuan Nguyen Thi Truong
Project medewerker Vietnam
x.nguyen@eyecarefoundation.nl