Team



Nild van den Brink
Bestuurslid


Sujata Gautam
Administratie en financiën Nepal


Margreet Geels
PR en donateurscontacten
m.geels@eyecarefoundation.nl


Anil Gorkhaly
Programma Manager Nepal


Linda Hummel
Bestuurslid


Khounkham Inthasone
Project manager Laos


Hedwig Kemme
Bestuurslid



Elise Kenter
Programma manager
e.kenter@eyecarefoundation.nl


Luong Thi Quynh Lan
Landvertegenwoordiger Vietnam



Bas van Leeuwen
Hoofd financiën
b.vanleeuwen@eyecarefoundation.nl


Thong Chun Leng
Senior programma manager Cambodja



Lia Marmelstein
Fotografie



Tran Phan Quy Ngan
Administratie en financiën Vietnam



Laurine Nuij
Projecten



Thijs van Praag
Voorzitter



Mani Ram Pradhan
Logistiek Nepal



Yvonne Reifler
Hoofd projecten
y.reifler@eyecarefoundation.nl


Pol Sambath
Landvertegenwoordiger Cambodja en programma manager Laos



Marjo Septer
Penningmeester



Ouk Somuny
Administratie en financiën Cambodja



Annelies Spitteler
Donateurscontacten en administratie
a.spitteler@eyecarefoundation.nl


Björn Stenvers
Directeur
b.stenvers@eyecarefoundation.nl


Maaike van Veen
Hoofd communicatie en fondsenwerving
m.vanveen@eyecarefoundation.nl


Daniël Wilbard
Project coördinator Tanzania



Tessa Wortman
Communicatie en fondsenwerving
t.wortman@eyecarefoundation.nl

Ambassadeurs & Comité van aanbeveling