Team


Sascha Bogerd
Bestuurslid, penningmeester


Nild van den Brink
Bestuurslid


Jop Bruin
Project Connect
j.bruin@eyecarefoundation.nl


Mark Daggers
Team relation development
m.daggers@eyecarefoundation.nl


Sujata Gautam
Administratie en financiën Nepal
s.gautam@eyecarefoundation.nl


Margreet Geels
Manager events
m.geels@eyecarefoundation.nl


Anil Gorkhaly
Programma manager Nepal
a.gorkhaly@eyecarefoundation.nl


Marguerite Anne Goulding
Kantoor Cambodja
m.goulding@eyecarefoundation.nl


Le Thi Ngoc Hieu
Vrijwilliger data management Vietnam


Piseth Horm
Senior programma coördinator Cambodia


Linda Hummel
Bestuurslid


Lilia Iosilevich
Communicatie manager
l.iosilevich@eyecarefoundation.nl


Suzanne Kaldenbach
Vrijwilliger online media


Hedwig Kemme
Bestuurslid


Elise Kenter
Programma manager
e.kenter@eyecarefoundation.nl


Karel ter Kuile
Informatie manager
k.terkuile@eyecarefoundation.nl


Luong Thi Quynh Lan
Landvertegenwoordiger Vietnam
l.luong@eyecarefoundation.nl


Tran Hoang Khanh Mai
Administratie en financiën Vietnam


Lia Marmelstein
Fotografie


Audrey Moestadja
CFO
a.moestadja@eyecarefoundation.nl


Laurine Nuij
Projecten
l.nuij@eyecarefoundation.nl


Thijs van Praag
Voorzitter


Mani Ram Pradhan
Logistiek Nepal
m.pradhan@eyecarefoundation.nl


Yvonne Reifler
Hoofd projecten
y.reifler@eyecarefoundation.nl


Pol Sambath
Landvertegenwoordiger Cambodja en programma manager Laos
s.pol@eyecarefoundation.nl


Ouk Somuny
Administratie en financiën Cambodja
s.ouk@eyecarefoundation.nl


Björn Stenvers
Directeur
b.stenvers@eyecarefoundation.nl


Maaike van Veen
Hoofd communicatie en fondsenwerving
m.vanveen@eyecarefoundation.nl


Sivixay Vongphachith
Programma coördinator Laos PDR


Daniël Wilbard
Project coördinator Tanzania
d.wilbard@eyecarefoundation.nl


Martine Willekens
PR manager
m.willekens@eyecarefoundation.nl


Tessa Wortman
Manager institutionele fondsenwerving
t.wortman@eyecarefoundation.nl


Nguyen Thi Truong Xuan
Project medewerker Vietnam
x.nguyen@eyecarefoundation.nl

Medisch adviseurs   Ambassadeurs