Team


 

Nild van den Brink
Bestuurslid

 

Jop Bruin
Database
j.bruin@eyecarefoundation.nl


 

Southa Chanthalangsy
Landvertegenwoordiger Laos
s.chanthalangsy@eyecarefoundation.nl


 

Mark Daggers
Team relation development
m.daggers@eyecarefoundation.nl


 

Sujata Gautam
Administratie en financiën Nepal
s.gautam@eyecarefoundation.nl


 

Tess van Gogh
Corporate identity
t.vangogh@eyecarefoundation.nl


 

Margreet Geels
PR en donateurscontacten
m.geels@eyecarefoundation.nl


 

Anil Gorkhaly
Programma Manager Nepal
a.gorkhaly@eyecarefoundation.nl


 

Marguerite Anne Goulding
Kantoor Cambodja
m.goulding@eyecarefoundation.nl


 

Linda Hummel
Bestuurslid


 

Khounkham Inthasone
Project manager Laos
k.inthasone@eyecarefoundation.nl


 

Hedwig Kemme
Bestuurslid


 

Elise Kenter
Programma manager
e.kenter@eyecarefoundation.nl


 

Luong Thi Quynh Lan
Landvertegenwoordiger Vietnam
l.luong@eyecarefoundation.nl


 

Bas van Leeuwen
Hoofd financiën
b.vanleeuwen@eyecarefoundation.nl


 

Thong Chun Leng
Senior programma manager Cambodja
l.thongchun@eyecarefoundation.nl


 

Lilia Iosilevich
Project manager
35 years Eye Care Foundation

l.iosilevich@eyecarefoundation.nl


 

Tran Hoang Khanh Mai
Administratie en financiën Vietnam


 

Lia Marmelstein
Fotografie


 

Laurine Nuij
Projecten
l.nuij@eyecarefoundation.nl


 

Thijs van Praag
Voorzitter


 

Mani Ram Pradhan
Logistiek Nepal
m.pradhan@eyecarefoundation.nl


 

Yvonne Reifler
Hoofd projecten
y.reifler@eyecarefoundation.nl


 

Pol Sambath
Landvertegenwoordiger Cambodja en programma manager Laos
s.pol@eyecarefoundation.nl


 

Marjo Septer
Penningmeester


 

Ouk Somuny
Administratie en financiën Cambodja
s.ouk@eyecarefoundation.nl


 

Björn Stenvers
Directeur
b.stenvers@eyecarefoundation.nl


 

Maaike van Veen
Hoofd communicatie en fondsenwerving
m.vanveen@eyecarefoundation.nl


 

Daniël Wilbard
Project coördinator Tanzania
d.wilbard@eyecarefoundation.nl


 

Tessa Wortman
Communicatie en fondsenwerving
t.wortman@eyecarefoundation.nl


 

Nguyen Thi Truong Xuan
Project officer Vietnam
x.nguyen@eyecarefoundation.nl

Ambassadeurs & Comité van aanbeveling   Medisch adviseurs